Atpigo Įrankių rinkinys D12CK2B-120S DNIPRO-M Akumuliatorinių įrankių rinkiniai
115.56 € 142.22 € / 1 vnt

Atpigo Akumuliatorinių įrankių rinkinys BOSCH GDX+GSR Akumuliatorinių įrankių rinkiniai

Atpigo Akumuliatorinių įrankių rinkinys MAKITA CLX004SAJ Akumuliatorinių įrankių rinkiniai

Atpigo Akumuliatorinių įrankių komplektas MAKITA DLX2127T+ Akumuliatorinių įrankių rinkiniai

Akumuliatorinių įrankių rinkinys HiKOKI KC12DA Akumuliatorinių įrankių rinkiniai

Kaip pasirinkti akumuliatorinį įrankį?

Kiekvienas norintis įsigyti akumuliatorinį įrankį pirmiausia turėtų atkreipti dėmesį į keturias pagrindines savybes:
1.Akumuliatoriaus įtampą (šiuolaikinių įrankių varikliai naudoja 2,4–36 V įtampą), tiesiogiai susijusią su įrankio galia,įvertinama maksimaliu sukimo momentu Nm (nuo to priklauso įrankio pajėgumas – įsukamų varžtų skersmuo bei ilgis ar gręžiamos skylės skersmuo),
2.Akumuliatoriaus talpą (nuo to priklauso, kiek laiko naudositės įrankiu iki kito įkrovimo),
3.Įrankio dalių medžiagas (ilgaamžiškesnės detalės gaminamos iš bronzos, įvairių metalo lydinių),
4.Akumuliatorių įkrovimo laiką (pvz., geras 36 V galios įrankis įkraunamas iki 3 Ah per 30 min.).

Perkant įrankį labai svarbu pasidomėti jo sukimo momentu. Nuo šio rodiklio priklauso įrankio jėga. Pavyzdžiui, įrankis su 5 Nm maksimalaus sujungimo momentu galės sukti tik paprastus medvažčius, o 78 Nm akumuliatorinis gręžtuvas-suktuvas, naudojant didelio skersmens gręžimo karūnėles, išgręš 102 mm skersmens kiaurymes medienoje ir 16 mm skersmens kiaurymes pliene. Todėl prekybos vietoje konsultanto reikia klausti, ar prietaiso variklis ir reduktorius užtikrins numatytai užduočiai atlikti reikiamą sukimo momentą.
Gamintojai neretai nurodo 2 sukimo momentus – kietojo ir tampriojo sujungimo atveju. Praktikoje dažniau pasitaiko tampriojo sujungimo atvejų, todėl dėmesį derėtų atkreipti būtent į nurodytąjį sukimo momentą tampriojo sujungimo atveju. Ar tiksliai įsuksite varžtus, priklauso ir nuo sukimo momento nustatymo pakopų skaičiaus – kuo daugiau jų turi prietaisas, tuo tiksliau galėsite parinkti varžtų įsukimo gylį. Be to, reikia atkreipti dėmesį į tai, ar žadamam sūkiui atitinka akumuliatoriaus talpa. Tarkim, jeigu palyginti galingas 56 Nm gręžtuvas sukomplektuotas 1 Ah akumuliatoriumi, galima tikėtis, kad maksimaliomis apkrovomis gręžiant angas betone dirbsite tik 15 min. Tuo tarpu tokiu pat gręžtuvu su 3 Ah baterija naudositės net 3 ar 4 valandas.
Visuomet svarbus klausimas, iš kokių detalių susideda įrankis, ypač jo akumuliatorius. Akumuliatorių sudaro įkraunami elementai, kurių kiekis apsprendžia akumuliatoriaus įtampą ir talpą. Šitie elementai dažniausiai sujungti nuosekliai, todėl akumuliatoriaus talpa visiškai priklauso nuo mažiausią talpą turinčio jo elemento.
Patikimų firmų krumpliaračiai tik metaliniai, o pirmosios reduktoriaus pakopos gaminamos iš aukštos kokybės plastiko.
Kokybiški akumuliatoriniai suktuvai paprastai turi dviejų arba trijų greičių reduktorius. Pirmuoju greičiu patogu sukti varžtus, nes prietaisas išvysto didelę sukimo jėgą, o perjungus aukštesnę pavarą – dideliais sūkiais gręžti medieną ar metalą.
Kokybiškuose smūginiuose įrankiuose galingi aukšto našumo varikliai derinami su kelių greičių planetinėmis pavaromis, pagamintomis iš metalo. Tai lemia įrankių ilgaamžiškumą ir išvystomą sukimo jėgą.
Kokybiški akumuliatorinių suktuvų griebtuvai dažniausiai būna berakčiai, su vienu užveržiamuoju žiedu, o pats suktuvas turi automatinį sūkio fiksatorių, kuris leidžia griebtuvą greitai ir lengvai užveržti viena ranka. Kai kurie griebtuvai turi garsinį indikatorių, signalizuojantį apie tai, jog grąžtas ar atsuktuvo antgalis įveržtas reikiama jėga.
Temperatūros valdymas. Intensyvaus darbo metu akumuliatorius įkaista. Įprastiniai akumuliatoriai maždaug per valandą atvėsta iki įkrovimui tinkamos būsenos. Šiuo metu gaminami ličio akumuliatoriai gaminami iš ypač gerai praleidžiančios šilumą medžiagos, be to, jie turi aušinimo briaunas. Naujos technologijos akumuliatoriai atvėsta iki 40 proc. greičiau. Kai kuriuose akumuliatoriaus krovikliuose yra ventiliatorius, automatiškai atvėsinantis karštą akumuliatorių prieš įkrovimą ir kartu papildomai sutrumpinantis įkrovimo trukmę.
Be svarbių akumuliatoriui aušinimo savybių verta pasidomėti, ar įrankis turi efektyvią aušinimo sistemą. Kokybiški suktuvai-gręžtuvai sukonstruoti taip, kad darbo metu aušinami per visą įrankį nuo oro įsiurbimo iki reduktoriaus aušinimo.
Akumuliatorių skirtumai
Akumuliatorinio įrankio kaina paprastai susideda iš dviejų dalių – pusę sudaro elektrinė dalis, pusę – mechaninė. Tačiau, anot specialistų, labiausiai genda elektrinė dalis, todėl verta pasidomėti, su kokio tipo akumuliatoriumi komplektuojamas įrankis ir kokios jo savybės.
Ni-Cd akumuliatoriai santykinai pigūs, atsparūs perkrovoms, neigiamoms temperatūroms. Juos galima laikyti neįkrautus, tačiau jie, palyginti su kito tipo įtaisais, yra sunkūs, turi mažą energijos tankį – pagal standartinius gabaritus maža talpa.
Ni-MH akumuliatoriai yra lengvesni ir kompaktiškesni už atitinkamus Ni-Cd elementus, jie mažiau žalingi aplinkai, tačiau taip pat neatsparūs apkrovoms, vienos sekcijos srovės ribos yra iki 35 A.
Li-Ion akumuliatoriai – naujas technologinis šuolis įrankių pramonėje. Dabar ličio akumuliatoriai apsaugoti nuo perkrovos, nuo per aukštos temperatūros, nuo visiško išsikrovimo darbo metu. Išsprendus šias problemas, įrankiai su ličio akumuliatoriais pakilo į kokybiškai kitą lygį. Anksčiau ličio baterijos buvo naudojamos tik suktuvuose ir grąžtuose, o dabar jos komplektuojamos su galingais perforatoriais, diskiniais pjūklais, obliais, siaurapjūkliais, kampiniais šlifuokliais.
Ličio jonų elementų energijos talpa yra didesnė už nikelio junginių elementų. Priešingai nei įprastiniai nikelio akumuliatoriai, ličio jonų akumuliatoriai tiekia pilno galingumo srovę viso iškrovos ciklo metu: paskutinis varžtas įsukamas su tokia pat jėga kaip ir pirmasis.
Tačiau ličio jonų akumuliatoriai turi keletą trūkumų: jų negalima visiškai iškrauti, leisti pernelyg įkaisti ir pernelyg apkrauti, todėl perkant įrankį vertėtų pasidomėti, ar jame įmontuota elektroninė elementų apsaugos sistema, kuri išjungia prietaisą akumuliatoriui įkaitus ar smarkiai sumažėjus įtampai, arba sumažina akumuliatoriui tenkančią apkrovą darbo metu. Kita neigiama savybė – elementai mažiausiai atsparūs perkrovoms, palyginti su įprastiniais elementais. Be to, šiuo metu ličio jonų akumuliatoriai yra bemaž 30 proc. brangesni nei Ni akumuliatoriai.
Atminties efektas. Li akumuliatoriai gali būti įkraunami bet kokios būklės (tik negalima leisti jiems visiškai išsikrauti), o Ni-Cd ir Ni-MH būtina nuo eksploatacijos pradžios įkrauti maksimaliai ir talpą išnaudoti iki galo, vėliau vėl pakrauti. Tai svarbi savybė – ličio akumuliatoriai neturi „atminties“ efekto. Šiuos akumuliatorius galima įkrauti bet kada, nepriklausomai nuo to, kiek įkrautos energijos jau išnaudojote, be jokio poveikio akumuliatorių talpumui.
Savaiminis išsikrovimas Iki galo įkrauti Ni-Cd akumuliatoriai per mėnesį išsikrauna 20 proc., Ni-MH – 30 proc., o Li akumuliatorius net ir po vienerių metų sandėliavimo nenaudojamoje būsenoje išsaugo 95 proc. įkrautos energijos. Svarbu paminėti ir tai, kad Ni-Cd ir Ni-MH elementai neįkrauti gali būti ilgą laiką, o Li elementai neįkrauti sugenda nepataisomai.
Akumuliatorių įkrovimas. Kokybiški krovikliai įkrauna akumuliatorius per 12–60 min. nepadarydami jiems jokios žalos. Svarbu žinoti, jog nuo kroviklio taip pat labai priklauso akumuliatoriaus tarnavimo laikas – tinkamai naudojant akumuliatorių su patikimos firmos krovikliu vidutiniškai galima įkrauti ir iškrauti iki 1000 kartų.

Taigi akumuliatorinių įrankių rinkinius galite rinktis iš plataus asortimento (gręžtuvai, suktuvai, siaurapjūkliai, diskiniai ar tiesiniai pjūklai ir kita rinkiniai), skirtingų gamintojų (Bosch, DeWalt, Makita ar Metabo ir kita), kainų, spalvų, modelių, dizainų, išmatavimų, techninių savybių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita. Taip pat renkantis akumuliatorinių įrankių rinkinius galite rinktis ir papildomus priedus.

Tinkančius akumuliatorinių įrankių rinkinius gali sau rasti tiek profesionalas, tiek ir neprofesionalas.

Taigi akumuliatorinių įrankių rinkinys gali būti puikus komplektas baldininkams, statybininkams, smulkiems darbams, buityje ir kita.

Paprastai šie komplektai būna supakuoti ir laikomi lagamine, tokiu būdu jie taip greitai nesusidėvės, nesusibraižys, bus lengviau rasti vienoje vietoje, patogiau bus nešiotis iš vienos vietos į kitą.

Komplekte gali būti keli vienetai akumuliatorių, kroviklis, sukimo antgalis, plastikinis lagaminas ir kita.

Jeigu nežinote, kokį akumuliatorinių įrankių rinkinį pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu. Norėdami greičiau rasti Jus dominantį akumuliatorinių įrankių komplektą, galite pasinaudoti prekių rūšiavimu. Elektroninėje internetinėje parduotuvėje asortimentas yra nuolat atnaujinamas ir jei neradote Jūsų ieškomo įrankio, galite apsilankyti vėliau arba tiesiog užsisakyti parduotuvės naujienas elektroniniu paštu.

Akumuliatorinių įrankių rinkinį pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą, nors jų kainos ir yra brangesnės.

Akumuliatorinių įrankių rinkinius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

Turint akumuliatorinių įrankių rinkinį darbus galėsite atlikti greičiau, kokybiškiau, efektyviau, našiau ir kita.

Naudojant akumuliatorinių įrankių rinkinį reikia laikytis saugumo reikalavimų, naudoti pagal instrukciją, tinkamai prižiūrėti.