Patarimai kaip išsirinkti tinkamiausius kvepalus internetu jūsų poreikiams,atsižvelgiant į jų kainą
Kvepalai – ne tik malonus kvapas, bet ir stiliaus, nuotaikos, gyvenimo būdo išraiška. Todėl išsirinkti tinkamus kvepalus gali būti tikras iššūkis. Ypač toms moterims, kurios naudoja bent kelių rūšių kvepalus skirtingoms progoms. Vieni kvepalai tinka darbe, kiti – draugės gimtadienyje ir dar kiti iškilminguose pobūviuose. Todėl šiandien galima rinktis iš tūkstančių kvepalų rūšių. Mūsų parduotuvėje jūs galite rasti 15 000 skirtingų kvepalų moterims ir daugiau kaip 7000 kvepalų vyrams. Kvepalai kiekvieno pasirinkimui
Kvepalai – nemažiau svarbus akcentas, nei apranga. Netgi galima drąsiai teigti, jog kvepalai – mūsų vizitinė kortelė, pasakanti apie mus itin daug. Ar nepastebėjote, jog savo gyvenimo kelyje sutinkame itin daug skirtingų žmonių ir labai dažnai vienintelis dalykas ką prisimename apie tą žmogų būna jo kvapas, t.y. kvepalai.
Tikriausiai nerasime nei vyro, nei moters, kuris savo namuose neturėtų nei vieno kvepalų buteliuko. Net ir vaikai mėgsta kvepintis dažnai nematomis „pasiskolinę“ savo tėvelių kvepalus.
Kodėl kvapas mums toks svarbus? Galbūt todėl, kad iš kvapo galime susidaryti pirmąjį įspūdį, nes dažnai dar būname net nepastebėję žmogaus, tačiau tikrai galime jį užuosti. Kvepalai – tai kvapas, o kvapas nesąmoningai veikia mūsų pašnekovo pasąmonę. Kiekvienas turi savitą skonį ir vieniems Jūsų naudojami kvepalai gali būti labai „skanūs“, o kitiems jie gali būti visiškai nemalonūs. Tinkamai parinkti kvapai gali Jums atverti naujas galimybes, netinkamai - užverti visus kelius. Atrodo neįtikėtinai? Bet tai tiesa.
Taigi kyla klausimas, kaip sužinoti, koks kvapas tinkamiausias Jums? Kaip juos išsirinkti? Kaip matuojatės rūbus ar batus, taip reikia išmėginti ir kvepalus, kitaip nesuprasite ar jie Jums tinka ar ne. Diena, kada renkatės kvepalus turi būti rami, Jūsų neturėtų supti jokie aplinkiniai kvapai, geriausia tą dieną nenaudoti ir jokios kosmetikos ar kitų priemonių, kurie turėtų savo kvapą, nes kvapai gali susimaišyti. Taip pat pasirūpinkite, kad Jus suptų rami aplinka. Jei reikia, kvepalus galite rinktis net ir keletą dienų, nes per vieną dieną rekomenduojama išmeginti tik tris aromatus, kitu atveju uoslė jų gali tiesiog nebeatskirti. O jei jau būtinai norite išmėginti daugiau kvapų tą pačią dieną, tai yra viena gudrybė, kurią teko girdėti, kad „atgaivinti uoslę“ tai pauostyti kavos pupelių.
Pirmiausia rekomenduojama kvepalus papurkšti ant popierinės juostelės, taip pat mažą lašelį ant riešo ir tik jokiu būdų netrinkite riešo į riešą, nes trinant yra suardomos molekulės ir tokiu būdu kvapas pakinta. Jei atradote Jums patinkantį kvapą patartina tą pačią dieną jo neįsigyti, o ateiti kitą dieną. Gali būti, kad kitą dieną Jums tas kvapas bus nepriimtinas.
Norint išsirinkti tinkamiausius kvepalus jūsų poreikiams, visų pirma, reikia žinoti, kaip yra skirstomi kvepalai.
Tikriausiai girdėjote tokias frazes kaip tualetinis vanduo ar kvapusis vanduo. Iš tiesų, terminas „kvepalai“ gali būti naudojamas ir kaip bendrinis visiems aromatams apibūdinti ir kaip siauresnis terminas kvepalams apibūdinti. Taigi, kas yra kvepalai siaurąja prasme?
Lyginant kvepalus su tualetiniu ar kvapiuoju vandeniu, reikia žinoti, kad jų koncentracija yra didžiausia. Kvepaluose paprastai yra iki 30% kvepalų koncentrato. Kuo didesnė koncentracija – tuo ilgiau išlieka kvapas. Taigi, pasirinkę didesnės koncentracijos kvepalus, sumokėsite daugiau, tačiau galėsite būti tikri, kad kvapas išsilaikys ilgą laiką ir jis bus stiprus.
O kas tuomet yra kvapusis vanduo? Tai tie patys kvepalai, tik jau jų koncentracija yra mažesnė, ir neviršija 15%. Logiška, kad kvapusis vanduo kvapą išlaikys trumpiau nei tikri kvepalai. Tuo tarpu, tualetinis vanduo turi dar mažesnę kvepalų koncentraciją. Tualetinis vanduo pasižymi ir tuo, kad jo aromatas yra ne toks stiprus, švelnesnis. Paprastai tualetinis vanduo yra naudojamas kasdieną, o kvapusis vanduo ir kvepalai – išskirtinėmis progomis.
Taip pat, pagal kvepalų koncentraciją, galima išskirti ir odekoloną. Odekolonas – tai vos kelių procentų kvepalų tirpalas. Jo kvapas išlieka trumpiausiai iš visų anksčiau minėtų kvepalų.Nuo kvepalų koncentracijos kaina taip pat priklauso.
Mūsų parduotuvėje galite rasti visas aukščiau paminėtas kvepalų rūšis. Jas lengvai atskirsite, nes šios yra surikiuotos į skirtingas kategorijas. Tačiau, prieš renkantis bet kurią kvepalų rūšį, pirmiausia reikės pasirinkti, ar ieškote vyriškų, moteriškų ar net vaikiškų kvepalų. Be to, atkreipkite dėmesį, kad kvepalus galite rinktis ir pagal buteliuko talpą. Tai itin aktualu, jei norite kvepalus kasdien nešiotis rankinėje ir tada, kai tenka skristi lėktuvu tik su rankiniu bagažu. Tokiu atveju, mažos talpos kvepalų buteliukai yra nepamainomi.
Tiek prie vyriškų, tiek prie moteriškų kvepalų, rasite apibūdinimą, kokios yra kvapų natos. Jei neteko šių kvepalų anksčiau užuosti, tai padės išsirinkti norimą kvapą. Kai kurie žmonės yra linkę rinktis kvepalus pagal gamintoją – iš anksto žinodami konkretaus gamintojo kvepalus, juos greitai rasite mūsų internetinėje parduotuvėje.
Žiūrėdami kvepalus, tikriausiai pastebėjote, kad prie kai kurių parašyta, jog tai yra testeris. Tai reiškia, kad šie kvepalai gali būti paprasčiau įpakuoti ar neturėti dangtelio. Tačiau tai yra tie patys originalūs kvepalai ir jų kokybė bei talpa bus tokia pati, kaip originalo. Neabejojame, kad mūsų parduotuvėje rasite norimus kvepalus ir galėsite patogiai juos užsisakyti internetu.
Tai kvepalai ar ne kvepalai?
Nors dažnai viską vadiname vienu bendru pavadinimu „kvepalai“, tačiau iš tikro po šiuo pavadinimu slepiasi daugybė skirtingų produktų: kvepalai, parfumuotas vanduo, tualetinis vanduo, odekolonas. Šios priemonės skiriasi aromato koncentracija.Skirstymas pagal koncentacją :
Kvepalai (parfum, extrait) turi didžiausią kvapiųjų medžiagų kiekį savo sudėtyje, yra intensyviausi, pakanka vos kelių lašelių ant riešo ir kvapas išsilaiko apie 8 valandas. Kvepalai naudojami tik ant odos. Kvepalai anksčiau būdavo svarbiu aksesuaru, puošiančiu moterį svarbių vakarinių priėmimų metu.
Parfumuotas vanduo (eau de parfum, Parfum de Toilette, Esprit de paifum, Eau de parfum) yra silpnesnis, mažiau juntamas, todėl neįkyrus, išliekantis apie 4-5 valandas. Tai idealus pasirinkimas dirbantiems žmonėms, kadangi kolegų tikrai neerzins intensyvus kvapas. Parfumuotą vandenį galima naudoti tiek ant odos, tiek ant drabužių.
Tualetinis vanduo (eau de Toilette) turi vos kelis procentus kvapiųjų medžiagų, tad yra dar silpnesnis, tačiau svarbesnė savybė yra ta, jog tualetinis vanduo sumišęs su oda sukuria naujus kvapus. Todėl tualetinio vandens nerekomenduojama naudoti ant odos, tam kad kvapas nekistų, jį reikėtų purkšti ant drabužių.
Odekolonas anksčiau būdavo skirtas vyrams, jis naudojamas odai gaivinti ir dezinfekuoti, kadangi jo sudėtyje yra net iki 76 proc. spirito. Taip pat tai pigiausia priemonė, šiandien vis labiau prarandanti populiarumą.
Taigi, sugrįžtant prie kvepalų kaip dovanos temos, dovanojama parfumerija arba itin geras ir vertinamas parfumuotas vanduo. Reikėtų vengti dovanoti tualetinį vandenį (nebent žinant kad to tikrai norima) ir jokiais būdais nedovanoti odekolono.
Kvepalų natos
Dominuoja trys kvepalų natos: tai viršutinė, vidurinė ir žemutinė nata. Viršutinė nata išryškėja pati pirmoji, ją užuosite vos tik pasipurškę ir ji išlieka apie minutę. Pasipurškus kvepalus ant odos jie pradeda reaguoti į Jūsų kūno šilumą bei odos ypatybes ir taip išryškėja vidurinioji nata. Ši nata išlieka aktyvi apie valandą, jos aromatai būna švelnesni. Paskutinės išryškėja žemutinės natos ir būtent jos yra svarbiausios renkantis kvepalus. Būtent jos nulemia kaip Jūsų kvepalai veiks aplinkinius visą dieną.
Dar vienas svarbus momentas, kad naudodami kvepalus nepersistenkite. Purškite ant švarios odos, netrinkite jų ir nepurškite ant rūbų. Jei labai norite, kad Jūsų plaukai kvepėtų pasirinktu aromatu nepurškite tiesiai ant plaukų, o tiesiog papurškite nedidelį kiekį į šepetį ir iššukuokite savo plaukus. Rekomenduojama, kad tuo metu nenaudotumėte jokių kvapių balzamų ar šampūnų, nes susimaišę su kvepalais jie gali skleisti visai ne tokį kvapą, kokio tikėjotės.
Taigi, kvapas – itin galingas ginklas, kovoje dėl priešingos lyties atstovų dėmesio, dėl poveikio aplinkiniams bei padedantis susikurti patrauklų „veidą“.
Keletas patarimų:
Kaip ir kosmetiką, bei kitas priemones, taip ir kvepalus patartina laikyti tamsoje, kur neprasiskverbia saulės spinduliai.
Oficialus kvepalų galiojimo laikas 3-5 metai. Jei nusipirkote kvepalus, bet jų dar neketinate naudoti, patartina neišimti iš pakuotės, nes sandariai uždaryta pakuotė išlaiko geresnį aromatą.
Stenkitės neužlašinti kvepalų ant bižuterijos, nes ji pakeis savo spalvą.
Jei Jūsų aromatas nėra intensyvus, purškitės ne dažniau, kaip kas 4 valandas.
Nepirkite kvepalų iš neaiškių vietų – gali būti, kad tai tiesiog klastotė.
Norintiems sutaupyti ir šioje vietoje galima rekomenduoti labai paprastą dalyką – tiesiog naudotis technologijos pažanga ir kvepalus pirkti internetu. Žinoma, geriausia, jei jau turite savo mėgstamą gamintoją ir kvepalų rūšį, tuomet tikrai nerizikuojate. O jei esate naujokas, turbūt geriausia būtų iš pradžių užsakyti mėginius ir pagal juos rinktis norimus kvepalus. Vis tik spręsti apie kvapą iš pavadinimo ar aprašymo būtų pernelyg drąsu. Bet jei nieko neišmanote net apie tai, koks kvapas jums patinka, o koks ne, galbūt tinkamas ir toks variantas.