Tingų savaitgalio rytą užsimanėte šviežiai keptų vaflių, tačiau neturite jokio noro rengtis ir kišti nosį iš šiltų namų? Ne bėda! Turėdami nuosavą vaflinę, šviežiais ir kvapniais vafliais galėsite mėgautis kada panorėję. Kad vaflinę pasirinkti būtų paprasčiau, parengėme trumpą pirkimo vadovą.
Nepaisant to, kad kiekviena šių keptuvių šiek tiek skiriasi savo kepimo paviršiaus gyliu, iš esmės jos yra gana panašios:
Esminis faktorius, nulemiantis skirtumus tarp šių dviejų vaflių rūšių, vis dėlto yra ne keptuvė, o kildinimo medžiaga, naudojama maišant tešlą: belgiškų vaflių tešlai paprastai naudojamos mielės, o tradicinių vaflių – kepimo milteliai.
Vaflinė, statoma ant viryklės. Šio tipo vaflių keptuvei karštį generuoja dujinės / elektrinės viryklės kaitinimo elementas. Tokia vaflinė labai kompaktiška ir patogi laikyti – ji gali būti laikoma virtuvinėje spintelėje arba tiesiog po jūsų virykle. Dėl savo mobilumo ji idealiai tinka stovyklaujant – pastatę vaflinę virš laužo ar nešiojamos mini viryklės turėsite puikius ir netradicinius pusryčius gamtoje.
Elektrinė vaflinė. Šio tipo vaflines paprasta naudoti kaip du kart du: tiesiog įjunkite vaflinę į elektros lizdą, palaukite kol ji įkais iki reikiamos temperatūros, supilkite tešlą ir palaukite 3-5 minutes (priklausomai nuo jūsų skonio), kol vafliai bus gatavi. Palyginti su ant viryklės statoma vafline, kurią reikia kaitinti ir vartyti, elektrinė vaflinė yra paprastesnė naudoti ir leidžia paruošti vaflius būtent taip, kaip patinka jums.
Kokybiška vaflių keptuvė leis paprastai ir greitai iškepti krūvą vaflių, kuriais galės mėgautis visa šeima. Rinkdamiesi vaflinę, atsižvelkite į tai, kur ją laikysite ir kiek laisvos vietos turite, taip pat į pageidaujamą vaflių storį bei tekstūrą.
Tikimės, kad šie patarimai padėjo lengviau apsispręsti, kokią vaflinę rinktis. Maloniai kviečiame apsilankyti b-a.eu internetinėje parduotuvėje – čia rasite platų vaflinių bei elektrinių keptuvių asortimentą, patrauklias kainas ir gausybę akcijų. B-a.eu – internetu pirkti pigiau ir patogiau!