Atpigo Išmanusis telefonas Xiaomi Mi 9 Lite Dual 6+128GB aurora blue Mobilūs telefonai

Atpigo Išmanusis telefonas Xiaomi Mi 9 Lite Dual 6+128GB onyx grey Mobilūs telefonai

Atpigo Išmanusis telefonas RugGear RG850 Dual black Mobilūs telefonai

Atpigo Išmanusis telefonas MyPhone Hammer Iron 4 Dual Silver Mobilūs telefonai

Atpigo Išmanusis telefonas MyPhone Hammer Iron 4 Dual orange Extreme Pack Mobilūs telefonai

Mobilus telefonas MyPhone Rumba 2 black Mobilūs telefonai

Mobilus telefonas Artfone C10 Mobilūs telefonai

Mobilus telefonas MyPhone HALO 2 black Mobilūs telefonai

Išmanusis telefonas MyPhone Now eSIM blue Mobilūs telefonai

Atnaujintas telefonas: kas tai ir kodėl verta įsigyti?

Idėja pirkti naudotą ar atnaujintą mobilųjį telefoną gali atrodyti patraukli, dėl galimybės sutaupyti, tačiau tuo pačiu ir atstumianti – juk nežinia, ar toks telefonas gerai veiks, nebus pasenęs, ar neturės paslėptų defektų. Vis dėlto, pastarasis požiūris daugeliu atvejų yra klaidingas, nes atnaujintų telefonų pasiūloje galite rasti ir naujausių modelių, kurie net nebuvo naudoti, arba naudoti minimaliai: galbūt buvo atidaryta dėžutė, o gal telefonas buvo eksponuojamas parduotuvėje. Apsvarstykite šiuos ir kitus aspektus, prieš pirkdami naudotą ar atnaujintą telefoną.

Kuo atnaujintas telefonas skiriasi nuo naudoto?

Labai svarbu atskirti sąvokas „atnaujintas“ ir „naudotas“. Šie terminai vartojami panašiame kontekste, tačiau jie nėra vienodi.

Apibūdinimas „atnaujintas“ dažniausiai reiškia, kad mobilusis telefonas perėjo profesionalų atnaujinimo procesą, kurį paprastai atlieka gamintojai ar kvalifikuoti pardavėjai. Šie telefonai yra nuodugniai patikrinti dėl įrangos bei kosmetinių defektų ir atstatyti į numatytąją gamyklinę būseną. Taisyti telefonai dažnai parduodami netgi su ribota garantija, taip skatinant pirkėjų pasitikėjimą.

Tuo tarpu sąvoka „naudotas“ paprastai apibūdina naudotą telefoną, kuris yra perparduodamas ankstesnio savininko. Pirkdami naudotus telefonus, galite tikėtis žemesnės kainos, tačiau negausite jokių garantijų, todėl iškyla rizika įsigyti sugadintą prekę, priešingai nei perkant atnaujintą telefoną. Parduodamas naudotą telefoną, pardavėjas gali nuslėpti tam tikras detales: pavyzdžiui, tai, kad telefonas turi įbrėžimų ar kitų defektų arba buvo „nulaužtas“ (angl. jailbreak) ir neteko gamintojo garantijos.

Kodėl verta pirkti atnaujintą telefoną?

Pagrindinė priežastis įsigyti atnaujintą telefoną – ženkliai mažesnė jo kaina. Pagal ES galiojančius įstatymus, prekę galima grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo datos. Jei telefonas grąžinamas per šį laikotarpį, paprastai jis laikomas nauju. Tokio tipo grąžinimai yra gana dažni ir atveria galimybę tas pačias prekes įsigyti kitiems pirkėjams. Žinoma, pritaikant nuolaidą, tačiau neprarandant kokybės. 

Atnaujintų telefonų nauda aplinkai

Šiais laikais tapo įprasta mobilųjį telefoną keisti kas pora metų, o kai kuriais atvejais ir kasmet. Tačiau ar kada susimąstėte, kas atsitinka su visais nebenaudojamais mobiliaisiais telefonais? Dalis jų išardomi dalimis ir panaudojami remontui, tačiau didžioji dauguma tiesiog keliauja į sąvartynus. Nors pastaruoju metu telefonų gamintojai darosi vis jautresni aplinkos atžvilgiu ir vis labiau skatina produktų perdirbimą, vien tai negali išspręsti taršos problemų.

Pirkdami atnaujintą telefoną prisidėsite prie aplinkos tausojimo. Jei manote, kad jūsų vieno /-os kažką pakeisti yra per maža, klystate: čia svarbus kiekvienas, net ir mažytis žingsnelis. Prekė, kuri netiko kitam pirkėjui, gali puikiai tikti jums: taip atidėsite jos kelionę į sąvartyną ir mažinsite planetos taršą.

Naujausias ne visada geriausias?

Gamintojai reguliariai išleidžia naujus telefonų modelius, ir mes tikimės, kad šie nauji modeliai bus tobulesni, nei ankstesni. Vis dėlto, taip yra ne visada: neretai naujieji modeliai turi trūkumų ar pakeitimų, kurie jums gali nepatikti.

Jei jūsų mėgstamiausias telefonas nusidėvėjo ir norite įsigyti naują, tai nebūtinai turi būti naujausias modelis – ypač jei mėgavotės ir senuoju. Tiesiog paieškokite savo mėgstamo modelio tarp atnaujintų ar naudotų telefonų. Tikėtina, kad sutaupysite nemažai pinigų ir galėsite vėl naudotis patogiu, pažįstamu telefonu, kurį jau spėjote pamilti.

Atnaujinti telefonai yra puiki galimybė tiems, kuriems prisitaikymas prie naujausių technologijų dažnai atneša daugiau galvos skausmo nei naudos. Jūs gaunate "naują", tačiau gerai pažįstamą telefoną, todėl galite praleisti sudėtingą pažinimo ir naujų funkcijų mokymosi procesą.

Pabaigai

Tikimės, kad šis straipsnis suteikė jums naudingos informacijos apie atnaujintus telefonus. Norime informuoti, kad viena geriausių vietų įsigyti atnaujintą telefoną, nekeliant kojos iš namų – internetinė parduotuvė b-a.eu. Čia siūlome itin platų naujų bei atnaujintų telefonų pasirinkimą geromis kainomis, malonų aptarnavimą ir greitą bei patogų pristatymu tiesiai į namus. Pirkti internetu – pigiau ir patogiau!

___________________________________________

Išmanieji telefonai – ką verta žinoti prieš perkant?

Dažnas iš mūsų niekuomet neišeina iš namų be dviejų dalykų – telefono ir piniginės. Šiuolaikiniame pasaulyje, telefonui įgaunant vis daugiau naudingų funkcijų, jis darosi net svarbesnis ir tampa nepamainomu kompanionu. Išmaniuoju telefonu tikriname elektroninį paštą, dalyvaujame socialinių tinklų gyvenime, fotografuojame, filmuojame, klausomės muzikos, žaidžiame žaidimus ir atliekame daugelį kitų dalykų. Taigi, tikriausiai net nereikia sakyti, jog išsirinkti kokybišką telefoną yra labai svarbu.

Mūsų gide rasite viską, ką Jums reikia žinoti, renkantis išmanųjį telefoną: pradedant operacine sistema bei ekrano dydžiu, baigiant kamera bei kitais svarbiais parametrais. Pasinaudokite šiais patarimais, kad išsirinktumėte geriausią įmanomą variantą, atitinkantį Jūsų poreikius.

Greiti patarimai

· Rinkitės iPhone telefoną, jei norite prietaiso, palaikančio naujausias programėles, atnaujinimus ir kuriuo būtų lengva naudotis.

· Android telefonas labiau tiks, jei norite didesnio techninės įrangos pasirinkimo bei galimybės modifikuoti vartotojo sąsają pagal savo poreikius. Be to, Android išmanieji telefonai pasižymi mažesne kaina.

· Ieškokite telefono su 5 colių ar mažesnės įstrižainės ekranu, jei Jums svarbi galimybė naudotis telefonu viena ranka. Jei mėgstate žiūrėti vaizdo įrašus ir žaisti žaidimus, rinkitės prietaisą didesniu ekranu.

· Kamera – viena svarbiausių išmaniojo telefono sudedamųjų dalių. Atkreipkite dėmesį į tokius parametrus, kaip pikselių dydis (matuojamas mikronais – kuo didesnis, tuo geresnė kokybė) bei diafragma. Nesirūpinkite dėl megapikselių kiekio – daugiau ne visada yra geriau.

· Jei norite itin spartaus telefono, skirto žaidimams bei multitaskingui, rinkitės Android telefoną su naujausiu Snapdragon 820 procesoriumi ir 4GB (gigabaitų) operatyviosios atminties (RAM). A9 procesorius, naudojamas Iphone 6s bei 6s Plus telefonuose, taip pat pasižymi didele sparta. Snapdragon 615 procesorius – puikus pasirinkimas, kalbant apie žemesnės klasės modelius.

· Net negalvokite apie telefoną su mažesne, nei 3000 mAh baterijos talpa, jei norite naudotis visais išmaniojo telefono privalumais, nekraunant telefono kas pusdienį.

· Telefoną su 16GB vidine atmintimi verta rinktis tik tokiu atveju, jei nuotraukas, vaizdo įrašus, bei kitus dokumentus saugosite internetinėje talpykloje. Kitu atveju, 32GB ar daugiau bus idealus pasirinkimas.

Operacinė sistema: Android, iOS ar kitokia?

Android

Android operacinė sistema yra pasaulinė rinkos lyderė, ir turbūt ne be reikalo. Jūs turėsite kur kas platesnį pasirinkimą, lyginant su iOS: dizainas, ekrano dydis, specifikacijos, galimybės ir, žinoma, kaina. Be to, Android – atviro kodo operacinė sistema, todėl yra nuolat tobulinama programuotojų iš viso pasaulio, jai prikurta galybė modifikacijų ir papildinių, leidžiančių pritaikyti sistemą savo poreikiams. Naujausioje Android versijoje 6.0 Marshmallow veikia Google Now paslauga, kurios išmanusis asistentas atsakys į Jums rūpimus klausimus ir padės dar lengviau naudotis telefonu. Taip pat čia galima naudotis Google kalendoriumi, Google žemėlapiais, Google navigacija, YouTube, Google nuotraukomis, Chrome interneto naršykle, Google disku bei kitomis naudingomis programėlėmis. Tiesa, ne visuose Android telefonuose įdiegta naujausia operacinės sistemos versija. Kol ji bus pritaikyta konkrečiam telefono modeliui, dažnai gali tekti palaukti, kartais net kelis mėnesius.

iOS 9

Visi naujausi iPhone modeliai, įskaitant iPhone 6s, iPhone 6s Plus bei iPhone SE, yra aprūpinti šia naujausia Apple operacine sistema. iOS 9 patikimai tarnauja įvairioms reikmėms, pradedant nuo išmaniojo pagalbininko (Siri), užrašinės (Notes) ar žemėlapių (Maps), baigiant naujienų skiltimi (Apple News). Didžiausi iOS privalumai yra patogi vartotojo sąsaja, atnaujinimų prieinamumas nuo pat pirmos jų išleidimo dienos (skirtingai nei Android) bei puikus suderinamumas su kitais Apple prietaisais, kaip iMac. Apple programėlių parduotuvėje rasite visas „karščiausias“ naujienas, dar prieš joms pasirodant Android įrenginiuose. Taip yra todėl, kad Apple programėlių kūrėjai gali koncentruotis į žymiai mažesnį įrenginių kiekį, lyginant su konkurentais. Be to, šie įrenginiai turi panašias technines specifikacijas. Dėl tų pačių priežasčių, iPhone telefonų naudotojai gali džiaugtis plačia gama priedų, tokių kaip dėklai ar laikikliai, kurie tinka daugeliui modelių.

Windows telefonai

Windows operacinė sistema nėra tokia populiari, kaip prieš tai minėtosios, tačiau turi savo gerbėjų ratą, kuris vis plečiasi. Windows 10 Mobile savo rankose turi keletą kozirių, tokių kaip universalios programėlės bei Continuum. Universalios programėlės gali būti naudojamos tiek stacionariuose bei nešiojamuose kompiuteriuose, tiek mobiliuosiuose įrenginiuose. Jų sukuriama vis daugiau, todėl menka Windows programėlių parduotuvės pasiūla su laiku turėtų tapti didesnė. Continuum dėka, Windows 10 Mobile operacinė sistema gali būti naudojama kompiuteryje, pasitelkiant specialią jungtį. Šį privalumą galite išbandyti, įsigiję Lumia 950 telefoną.

BlackBerry

Į užmirštį iškeliavusi BlackBerry kompanija rodo naujus gyvybės ženklus, su savo naujuoju BlackBerry Priv priešakyje. Jame pulsuoja Android operacinė sistema bei įdiegta BlackBerry vartotojams pažįstama išlendanti klaviatūra. Vis dėlto, minėtojo modelio kaina didoka, todėl tikriausiai vertėtų luktelti, ką ši kompanija pasiūlys ateityje. Anot BlackBerry, prieinamesni (kainų prasme) modeliai turėtų pasirodyti jau visai netrukus.

Ekrano dydis

Mažieji (mažiau nei 4,5 colio) Šių telefonų privalumas – kompaktiškas dizainas. Jūsų nykštys tikrai nepervargs, kaip reikės pasiekti vieną ar kitą ekrano vietą. Tokių telefonų paklausa vis mažėja, dėl išaugusio poreikio naudotis galingomis programomis ar žaisti naujausius žaidimus, tačiau galima rasti kompromisinių modelių, kaip iPhone SE ar Sony Xperia Z5 Compact, kurie pasižymi tiek galia, tiek kompaktiškumu.

Vidutiniai (4,5-5,4 colio) Populiariausias dydis. Čia būriuojasi visų didžiųjų firmų flagmanai, tokie kaip iPhone 6s, HTC 10, Samsung Galaxy S7, LG G5 ir kiti. Daugumą tokio dydžio telefonų pakankamai patogu valdyti viena ranka, priklausomai nuo mygtukų išdėstymo.

Didieji (5,5 colio ir daugiau) Dėl šių telefonų dydžio, jie dar vadinami planšetofonais (nuo angliško žodžio phablet, kuris kilo sujungus du žodžius: telefonas (angl. phone) + planšetė (angl. tablet). Tokie telefonai, kaip iPhone 6s Plus ar Samsung Galaxy Note 5, teoriškai skirti naudoti dviem rankomis, tačiau pirkėjai, mėgstantys didelius ekranus juos mielai renkasi vaizdo peržiūroms, elektroninių knygų skaitymui, multitaskingui, bei kitiems poreikiams.

Vaizdo kokybė

Ekrano dydis tėra vienas iš aspektų. Ne ką mažiau svarbi ir ekrano vaizdo kokybė. Visada atkreipkite dėmesį į ekrano rezoliuciją, ryškumą, spalvų kokybę bei matymo kampą. Raiškiausi šiuolaikiniai ekranai gali pasigirti 4K (Ultra HD) rezoliucija – 2560 x 1440 pikselių, tačiau Full HD ekranas (1920 x 1080) yra daugiau nei pakankamai.

Kamera

Išmaniesiems telefonams vis labiau evoliucionuojant, kamera darosi vis svarbesnis kriterijus, kadangi daugelis žmonių naudoja telefoną, kaip pagrindinę fotografavimo priemonę. Dabar dauguma gamintojų siūlo 12 ir daugiau megapikselių kameras, tačiau nepasikliaukite šiais skaičiais aklai. Vietoje to, atkreipkite dėmesį į nuotraukos kokybę, diafragmą, pikselių dydį, fotografavimo greitį ir kitus parametrus. Dar vienas svarbus faktorius, užtikrinantis nuotraukų kokybę – optinis vaizdo stabilizatorius. Šiuo metu bene geriausias kameras rinkoje siūlo Samsung, savo Galaxy S7 bei Galaxy S7 Edge telefonuose. Dvigubų pikselių technologija užtikrina žaibišką fokusavimą, o diafragma (f/1.7 – kuo mažesnis šis skaičius, tuo geriau) leidžia daryti puikias nuotraukas net esant menkam apšvietimui. Palyginimui, iPhone 6s turi f/2.2 diafragmą.

Procesorius

Geras procesorius telefone užtikrina sklandų programėlių veikimą, greitesnį nuotraukų apdorojimą, žaidimą be trukdžių bei daugelį kitų dalykų. Renkantis procesorių, geriausia atsižvelgti į tokių testų, kaip AnTuTu ar GeekBench rezultatus, kuriuos nesunkiai rasite internete. Tarp Qualcomm firmos procesorių, vienvaldis lyderis yra Snapdragon 820 procesorius ir yra beveik dvigubai spartesnis už savo pirmtaką, Snapdragon 810. Savo ruožtu Apple A9 procesorius, užtikrina sklandų Iphone 6s bei 6s Plus telefonų veikimą ir yra 70% efektyvesnis nei ankstesnis A8. Žemesnės klasės Android įrenginiuose neretai naudojama Snapdragon 600 serija. Telefonai su šios serijos procesoriais veikia solidžiai ir patikimai, tačiau žaidžiant naujausius žaidimus, idealios kokybės tikėtis nereikėtų. Be minėtųjų, pasiūloje galima rasti ir telefonų su MediaTek procesoriais, kurie daugiausia skirti žemesniajai bei viduriniajai klasėms.

Darbinė atmintis (RAM)

Dar vienas kriterijus, itin svarbus multitaskingui. Vienas patarimas – venkite telefonų su 1GB ar mažesne darbine atmintimi. Viduriniosios klasės produktams, 2GB turėtų būti minimalus reikalavimas. Naujausiuose flagmanuose rasite 4GB RAM. Išimitis – naujausi Apple modeliai - Iphone 6s bei 6s Plus, turintys 2GB darbinės atminties. Vis dėlto, neatrodo, kad tai turėtų neigiamos įtakos pastarųjų veikimui.

Vidinė atmintis

Kai kurie naujausi žaidimai užima daugiau nei 1GB atminties, ką jau bekalbėti apie aukštos kokybės nuotraukas bei vaizdo įrašus. Todėl rekomenduojame rinktis telefoną, turintį kiek įmanoma daugiau vidinės atminties. 16GB turėtų būti minimumas, tačiau daugelis naujesnių modelių yra bent 32GB ar didesnės talpos. Būtent tokio varianto ir patariame ieškoti. Vidinę atmintį galima praplėsti ir SD kortele, todėl atkreipkite dėmesį, ar Jūsų nusižiūrėtas modelis turi SD kortelės lizdą.

Baterija

Telefono veikimo laiką vienu įkrovimu lemia daug veiksnių, tokių kaip ekrano dydis, procesorius bei operacinė sistema. Vis dėlto, baterijos talpa yra labai svarbus kriterijus, renkantis telefoną. Mūsų nuomone, telefonas turėtų tverti bent 8 valandas nenutrūkstamo naršymo 4G interneto tinkle, tačiau daugiau nei 9 valandos, žinoma, būtų dar geriau. Nors teoriškai baterijos talpa turėtų nusakyti telefono veikimo laiką, deja, praktiškai, taip būna ne visada. Kaip bebūtų, rekomenduojame rinktis telefoną, kurio baterijos talpa būtų bent 3000 mAh.