Pasiūlymai
Populiariausios prekės
Išsiplėtimo indas EXTRAVAREM 8L Išsiplėtimo indai šildymo sistemoms

Išsiplėtimo indas EXTRAVAREM 40L Išsiplėtimo indai šildymo sistemoms

Išsiplėtimo indas EXTRAVAREM 18L Išsiplėtimo indai šildymo sistemoms

Išsiplėtimo indas EXTRAVAREM 5L Išsiplėtimo indai šildymo sistemoms

Išsiplėtimo indas EXTRAVAREM 25L Išsiplėtimo indai šildymo sistemoms

Išsiplėtimo indas EXTRAVAREM 12L Išsiplėtimo indai šildymo sistemoms

Išsiplėtimo indai 

Išsiplėtimo indai apima išsiplėtimo indus šildymo sistemoms, išsiplėtimo indus vandens sistemoms. Taigi išsiplėtimo indus galite rinktis skirtus šildymo, vandentiekio sistemoms.

Išsiplėtimo indus galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, išmatavimų, tūrių, diametrų, svorių, medžiagų iš kurių yra pagaminti, spalvų ir kita.

Šilumos nešėjas (vanduo) yra nespūdus, tai yra jį spaudžiant (stengiantis sumažinti jo tūrį) staigiai padidėja slėgis. Taip pat žinoma, kad didėjant vandens temperatūrai, didėja jo užimamas tūris. Iš to seka išvada, kad šildymo sistemos tūris turėtų būti kintamo tūrio. Yra du būdai tai padaryti: atviroje sistemoje sumontuoti atvirą indą aukščiausiame sistemos taške, arba uždaroje sistemoje sumontuoti membraninį išsiplėtimo indą. Atviroje sistemoje keisis vandens lygis atvirame išsiplėtimo inde.

Membraninis išsiplėtimo indas turi guminę membraną, kuri dalija indą į dalis, vienoje yra šildymo sistemos vanduo, kitoje oras. Plėsdamasis vanduo per guminę membraną suspaudžia orą . Kadangi oras yra spūdus, jį spaudžiant slėgis padidėja santykinai nedaug. Vandens temperatūrai mažėjant, jo tūris mažėja, tada jį užima oras. Oras nuo vandens yra atskirtas gumine membrana. Membraninis (uždaras) išsiplėtimo indas yra geriau už atvirą dėl kelių priežasčių: pirmiausiai, kad uždaras išsiplėtimo indas gali būti montuojamas bet kur ir nereikia tiesti papildomų vamzdžių, taip pat nereikia papildomai jo izoliuoti nuo šalčio. Taip pat uždaroje sistemoje vanduo neturi kontakto su oru, todėl nėra galimybės patekti papildomam orui į vandenį, o tai leidžia ilgiau vamzdžiams ir kitiems prietaisams veikti. Dar viena priežastis, kodėl membraninis (uždaras) išsiplėtimo indas yra geriau už atvirą dėl to, kad jį įrengti ir juo naudotis yra paprasčiau ir pigiau.

Jeigu nežinote kokius išsiplėtimo indus pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Išsiplėtimo indus rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Išsiplėtimo indus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.